Zygzak - Fotografia
Zygzak - Facebook

Informacje

Przygotowania do sesji i jej przebieg

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez kontakt telefoniczny (609-331-958) lub mailowy (a.rymarczyk@wp.pl), ewentualnie poprzez Facebook (Zygzak fotografia).
Wspólnie ustalamy termin sesji oraz szczegóły takie jak miejsce, charakter sesji, rekwizyty etc... Często pojawiają się z Waszej strony pytania dotyczacego stroju. UNIKAMY pstrokatych wzorów, intensywnych kolorów oraz napisów na ubraniach. Zalecamy stroje w kolorach neutralnych i najlepiej aby wszystkie osoby biorące udział w sesji wystąpiły w strojach o spójnej kolorystyce.

Spotykamy się wyznaczonego dnia w określonym miejscu. Zabieracie ze sobą koniecznie dobry humor, ewentualnie wybrane przez Was stroje i rekwizyty. Zygzak dysponuje rozmaitymi strojami i akcesoriami do sesji, więc możecie również wybrać coś zrzeczy dostępnych w studio. Problemy zostawiamy w domu, bawimy się świetnie :) Czas trwania sesji fotograficznej zależy od wielu czynników, więc staramy się nie ograniczać czasowo, jeśli jest taka możliwość. Pracujemy tak, długo, aż efekty będą satysfakcjonujące. Po naszym wspólnym spotkaniu cierpliwie czekacie na gotowe produkty:)

Produkty

Odbitki
Do sesji zdjęciowych otrzymujecie odbitki wysokiej jakości. Najczęściej są to odbitki w formacie 10 x 15 cm, jednak istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru.

Fotoksiążki
Oferujemy wam różnorodny wybór fotoksiążek o wysokiej jakości druku. Okładka fotoksiążki pokryta jest błyszczącym lub matowym laminatem. Dodatkowo może być uszlachetniona gąbką, by była bardziej miękka.

Zaproszenia
Zaproszenia/vouchery na sesję zdjęciową są wspaniałym prezentem, który możecie podarować bliskiej osobie z okazji urodzin, imienin, rocznicy, narodzin dziecka etc. Zaproszenia sa estetycznie wykonane, ładnie zapakowane.

Fotoalbum
Fotoalbum jest to bardzo elegancka forma prezentacji Waszych zdjęć. Album z ekologicznej skóry lub pięknego materiału będzie wyjątkową pamiątka na długie lata.

Zdjęcie na płótnie
Efektownym sposobem prezentacji Waszych zdjęć jest zdjęcie na płótnie. Wymiar zdjęcia zależy tylko od Was. Zdjęcie na płótnie może być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego.