Zygzak - Fotografia
Zygzak - Facebook

Fotografia dziecięca

Dzieci są chyba najwdzięczniejszymi obiektami w fotografii. Zygzak wykonuje sesje noworodkowe, niemowlece oraz sesje maluchów i dzieci starszych.

Na sesję noworodkową należy umówić się już na kilka tygodni przed porodem. Ważne jest to, aby sesję taką wykonać zanim maluszek skończy dwa tygodnie. Do tego czasu noworodek dużo śpi i jest na tyle elastyczny, że można układać go w pozycjach embrionalnych. Należy również wziąć pod uwagę to, że sesja przebiega zdecydowanie sprawniej kiedy dziecko jest wyspane i najedzone, więc warto o to zadbać.

W studio bez problemu rodzice mogą wykonać wszystkie zabiegi przy maluszku, dostosujemy czas trwania sesji do potrzeb. Sesje z niemowlęciem oraz sesje ze starszymi dziećmi przebiegają nieco sprawniej, trwają nieco krócej.

Zdjęcia mogą zostać wykonane w Waszych domach, w studio Zygzak, jak również w plenerze. Charakter sesji, ubrania, dekoracje uzgadniamy z Wami, mając jednocześnie na uwadze zapewnienie spójność klimatu wykonywanych zdjęć.  Najważniejsze jednak są tutaj emocje, które staramy się uchwycić. Z tego względu zależy nam, aby dzieci czuły się komfortowo, aby mogły rozluźnić się i swobodnie poświęcić zabawie. Efektem tego wszystkiego mają być fotografie, które zostaną pamiątką na długie lata.